Почалася сертифікація луцького стадіону «Авангард»

216

На луцькому стадіоні «Авангард» сьогодні, 9 грудня, розпочалися роботи із сертифікації спортивної споруди.
 

Її здійснюють фахівці з Вінниці під наглядом керівників Федерації легкої атлетики України. Для цього до Луцька приїхала керівник департаменту змагань ФЛАУ Іоланта Хропач. Наразі вона – єдиний спеціаліст в Україні, який перевіряє правильність будування легкоатлетичних арен.

«Аванград» претендує отримати сертифікат II категорії, він надає право організовувати континентальні чемпіонати, регіональні та місцеві змагання.

«Для сертифікації заповнюється спеціальна форма, у яку заносять дані про приблизно 7 000 вимірювань на «Авангарді», – розповідає Іоланта Хропач. – Йдеться про метраж доріжок, їхню правильну розмітку, кут нахилу доріжок та покриття на секторах, багато інших показників, які свідчать про дотримання норм зведення легкоатлетичного комплексу. Фактично йдеться про технічний аудит споруди».

Отже, наразі на стадіоні здійснюють геодезичні знімання показників, які внесуть у відповідні форми. Це роблять сертифіковані спеціалісти на сертифікованому приладі.

Згодом інформацію передадуть в IAAF – Міжнародну асоціацію легкоатлетичних федерацій, яка й видаватиме сертифікат для «Авангарду».

Окрім можливості проведення престижних українських та міжнародних змагань, після сертифікації ФЛАУ отримає можливість вносити результати, які встановлюються на «Авангарді», у міжнародну легкоатлетичну статистику.

Попередня статтяЛьвів`яни запрошують на зимову відкриту першість
Наступна статтяКиїв – серед претендентів на проведення командного чемпіонату світу-2016 зі спортивної ходьби!