Чемпіонат Європи з кросу: «десятка» Юлії Мороз

439
Українка Юлія Мороз фінішувала дев’ятою на чемпіонаті Європи з кросу, який 13 грудня приймає Єр (Франція).

Протягом більшої частини дистанції Юлія трималася у десятці найсильніших. На позначці 2,4 км вона йшла дев’ятою, зумівши зберегти цю сходинку до фінішу – 13.40 хв.

Перемогу на фінішній прямій у британки Гарріет Новлес-Джонс  вирвала німкеня Констанце Клостергальфен. Бронзова медаль – ще у однієї представниці Німеччини Аліни Ре. Спортсменки цієї країни виграли і командну першість. Україна у ній 10-та.

Чемпіонат Європи-2015 з кросу

Юніорки, 4157 м
(вітер +0,5 м/с; температура 13 градусів, вологість повітря 77%)

…10. Україна – 221

Юніори долали дистанцію 5947 м. Упевнену перемогу здобув італієць Єманеберхан Кріппа. Серед українців найшвидшим був Сергій Шевченко. Він –57- й. В одній секунді позаду фінішував Андрій Івакін.