Забіг по-миколаївськи: 2016 метрів за мандаринами!

237
Не дивлячись на 10-градусний  мороз, у Миколаєві вперше відбувся Новорічний забіг на 2016 метрів «Бігом за мандаринами».
 
В ньому взяли участь понад 60 учасників, серед яких – юні спортсмени МСДЮСШОР з легкої атлетики, КДЮСШ «Спартак» зі своїми батьками, учні НВУФК, ветерани спорту (Олег Гілякін, Володимир Бабієнко), провідні спортсмени Миколаївщини (Юлія Ігнатова, Юрій Грицак, Діана Киричук) і прості прихильники активного способу життя.
 
Наймолодшими учасницями забігу були п’ятирічні Аліса Кілярська (донька тренера з легкої атлетики Володимира Кілярського та майстра спорту Валентини Кілярської) та Марія Янч (донька учасниці Лондонської Олімпіади Олени Холоші та майстра спорту з легкої атлетики Віктора Янча).
 
Участники долали дистанцію в яскравих новорічних костюмах. Переможцями стали Едуард Шадманов у чоловіків та Гутієра Круду у жінок.Усі учасники, які дісталися фінішу, отримали пам’ятні медалі та мандарини, а також мали змогу зігрітися гарячим чаєм біля вогнища та послухати «вживу» пісні у виконанні учнів МСДЮСШОР з легкої атлетики Анастасії Тимошенко, Марії Устименко та Андрія Коміна. А на наймолодших ще й чекали подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.
 
Президент Федераціїлегкоїатлетики Миколаївської області Анатолій Бугайов відзначив самовіддану працю та творчу ініціативу організаторів змагань – Кілярского В.Г., Львової-Грицак В.К. та Шаповалової І.М., та вручив їм грамоти за вагомий внесок у розвиток Дитячої легкої атлетики в Миколаївській області.