До уваги ЗМІ! Акредитація на чемпіонат світу-2016 у приміщенні

283
Фото (с)Валерій Білокрил
Розпочато акредитацію на чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні, який 17-20 березня 2016 року прийматиме Портленд (США).

 
Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет-ЗМІ.
 
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба), на електронну пошту media@flau.org.ua або факсом (044) 220 20 85 (86).
 
Кінцевий термін подачі заявок на акредитацію і реєстрацію в офіційному медіа-готелі – 28 лютого 2016 р..
 
Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:
– ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
– гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Портленді під час чемпіонату світу.
 
Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
 
У випадку виникнення питань ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на чемпіонат світу у приміщенні задля його висвітлення у ЗМІ.
 
Звертаємо вашу увагу також на те, що ФЛАУ надає код доступу до онлайн-системи реєстрації ІААФ. Остаточне ж рішення щодо надання акредитації приймає ІААФ.
 
Інформацію про всі актуальні акредитації ви завжди можете знайти у відповідному розділі на сайті ФЛАУ.
Попередня статтяВ Івано-Франківську вшанували пам’ять Ярослава Турковського
Наступна статтяЛюдмила Оляновська – в ефірі «Радіо СПОРТ»