Зустріч чемпіонів-жердинників і рекорд Південної Америки з потрійного стрибка

263
Фото (с)Валерій Білокрил
У Руані у рамках серії змагань Perche Elite Tour зустрілися три чемпіони світу зі стрибків з жердиною останніх років – Шон Барбер з Канади (2015), німець Рафаель Хольцдеппе (2013), француз Рено Лавіллені (2011) і діючий чемпіон світу у приміщенні грек Констадінос Філіппіліпідіс. Окрім титулів Лавіллені належить світовий рекорд у приміщенні, а Барбер очолює світовий топ-лист сезону з результатом 6,00 м. Проте жодному з них 23 січня перемогти не вдалося.

 
І Лавіллені, і Барбер завершили змагання на позначці 5,70 м і розташувалися на четвертому і п’ятому місцях відповідно. Третім став француз Кевін Менальдо (5,77 м). Такий же результат у Фідліппідіса, проте за спробами він на сходинку вище.
 
Переміг з особистим рекордом Хольцдеппе. Він з третьої спроби подолав 5,84 м, після чого двічі намагався перелетіти планку на висоті 5,91 м. Але цього разу планку не встояла.
 
***
 
Того ж дня у Мадриді Йулімар Рохас з Венесуели тричі била національний рекорд з потрійного стрибка у приміщенні – 14,19 м, 14,25 м і 14,69 м. Останній став не лише найкращим результатом сезону у світі, а й рекордом континенту у приміщенні. Попереднє досягнення належало Кейлі Кошті з Бразилії – 10 березня 2006 року вона стрибнула на 14, 11 м.
Фото: Валерій Білокрил, для ФЛАУ