Повернення Стьопіної та інші топ-події у манежі «Запоріжсталі»

220
У Запоріжжі завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. У другий його день було показано низку високих результатів.
 
Бронзова призерка тогорічного чемпіонату Європи у приміщенні з бігу на 800 метрів Наталія Лупу (Чернівецька/Житомирська обл.) вперше у сезоні стартувала на своїй коронній дистанції. У манежі «Запоріжсталь» хоч і не добігла до нормативу на чемпіонат світу-2016 дві з половиною секунди, час все-таки показала пристойний – 2 хвилини 5,02 секунди. Другою тут фінішувала призерка чемпіонату Європи-2015 серед молоді запоріжанка Анастасія Ткачук – 2.06,73.
 
За десять хвилин після фінішу 800-метрівки розпочиналися змагання з бігу на 400 метрів у жінок. І там у третьому, найсильніщому за складом забігу, також виступала Наталія Лупу. Щоправда, цього разу грати першу скрипку їй забракло сил. Адже суперниці були як на підбір – Юлія Олішевська, Анна Рижикова та Єлізавета Бризгіна. Виграла цю суперечку топ-атлеток житомирянка Олішевська – 54,33.
 
У стрибках у висоту серед жінок після півторарічної перерви з’явилася бронзова призерка Олімпійських ігор-2004 Віта Стьопіна. Миколаївська атлетка нещодавно оголосила про завершення кар’єри, але, опинившись у Запоріжжі, не втрималася, і вирішила знову вийти у сектор. 1 м 75 см – з таким результатом завершила Віта змагання. Виграла тут її землячка Оксана Окунєва. Менші ніж два тижні тому у Львові на Меморіалі Дем’янюка Оксана виконала олімпійський норматив (1.93). Зараз, забезпечивши собі перемогу на висоті 1.89, вирішила не продовжувати змагатися на одинці з планкою і поберегти сили.
 
Цікавими вийшли змагання естафетних команд (200 + 400 + 600 + 800 м). У жінок на останніх метрах команда Черкаської області випередила господарок. У чоловіків так само, фінішний ривок дозволив сумчанам на 14 сотих секунди обійти збірну Житомирської області.
 
На цьому легкоатлетичне життя у Запоріжжі не закінчується. Провідні спринтери тут залишаються на зборах, а юні атлети вже цієї суботи розпочнуть у манежі «Запоріжсталі» виборювати нагороди юнацького чемпіонату України. А наступний національний старт для еліти відбудеться 17 лютого, коли у Києві пройде Кубок України.
 
З повними результатами командного чемпіонату України у приміщенні ви можете ознайомитися за ЦИМ посиланням.
Попередня статтяНаталія Погребняк: «Зимовий сезон закінчу чемпіонатом України»
Наступна статтяНаталія Лупу: «У Запоріжжі мала пригадати, що таке 800 метрів»