Артем Шаматрин: «Сьогоднішні 7,70 вселяють оптимізм і в літній сезон»

293
Особистий рекорд Артема Шаматрина на 60-метрівці з бар’єрами до цього дня складав 7,81 секунди. І ось на чемпіонаті Києва йому вдалося покращити цей результат відразу на 11 сотих! Для такої швидкоплинної дистанції – це чудовий прорив.
 
– Ми цілеспрямовано готувалися на чемпіонат світу, підводилися до цього. Просто намагалися бігти на всіх стартах, щоб виконати норматив. І ось, нарешті, дотиснули. Добре почали сезон – 7,90, 7,88, потім почали ловити відчуття, і ось, нарешті, тут вони прийшли.
 
– Те, що ви на усіх стартах цієї зими, в яких змагалися з Сергієм Копанайком, фінішували другим, після нього, не бентежить?
 
– Мені більш до вподоби літні бар’єри, на 110 метрів. У мене краще виходить друга половина дистанції. Ось там ми з Сергієм позмагаємося по-справжньому. Але сьогоднішні 7,70 на 60-метрівці – також дуже гарний результат.
 
– Як щодо виконання олімпійського нормативу?
 
– Звичайно, будемо готуватися. Там результати, звичайно, вищі. Але, повторюся, якщо взимку зумів бар’єрні 60 метрів за 7,70 пробігти, то і на гарний літній час можна розраховувати.
 
– Як проходила підготовка до сезону?
 
– Відмінно готувалися, до Португалії їздили. Там усю програму виконали на повну, тому результат на лице.
Попередня статтяСергій Копанайко: «Сьогодні вийшло все – від старту і до фінішу»
Наступна статтяУряд вдвічі збільшив преміальні спортсменам за нагороди чемпіонатів світу та Європи