Андрій Проценко – другий у Лодзі

272
Одна з найцікавіших дуелей на Pedro’s Cup, який 5 лютого приймав Лодзь, відбувалася у секторі для стрибків у висоту. За перемогу тут змагалися українець Андрій Проценко і катарець Мутаз Есса Баршим. Обоє завершили змагання з результатом 2,29 м, обоє подолали їх з другої спроби. Але попередню висоту, 2,25 м, Баршим подолав з першої спроби, а Андрій – з третьої. Саме це і розставило атлетів по місцях: катарець – перший, українець – другий. Трійку найкращих замкнув поляк Сільвестер Беднарек (2,20 м).
 
Ще одна українка виступала на дистанції 60 метрів. Марія Шмідова фінішувала четвертою (7,42 с), а перемогла полька Єва Свобода (7,15 с).
 
Найкращим результатом сезону у світі зі штовхання ядра у приміщенні відзначився поляк Міхал Гаратик – 21,35 м. Його співвітчизник Конрад Буковецкі став другим з рекордом континенту серед юніорів і очолив світовий топ-лист сезону серед юніорів – 20,58 м. Томаш Майєвскі замкнув першу трійку (20,08 м).
 
Кубинець Юніер Перес повторив найкращий результат сезону у світі з бігу на 60 м (6,53 с), а полька Каміла Лічвінко – зі стрибків у висоту (1,97 м).