Андрій Проценко започаткував свої змагання

251
19 лютого у Херсоні в рамках відкритого чемпіонату області серед юнаків та дівчат пройшли змагання на призи Заслуженого майстра спорту України Андрія Проценка.
 
До програми чемпіонату були включені стрибки у висоту серед юнаків і дівчат 2001 року і молодше. Змагання проводились під підтримку уболівальників в одному з торгових центрів міста. Хоча досвід змагань у проведенні в торгових центрах широко використовується у Європі, для Херсону це скоріше необхідність, адже проблема відсутності легкоатлетичного манежу і стадіону у місті досі гостро стоїть навіть попри те, що місцеві легкоатлети стабільно добре виступають на високому рівні. До них відноситься і бронзовий призер минулого чемпіонату світу у приміщенні, срібний медаліст чемпіонату Європи Андрій Проценко,  який цього року надав призи переможцям та призерам змагань.
 
У чемпіонаті взяли участь 44 спортсмени із Херсона, Миколаїва, Скадовська, Нової Каховки та В.Олександрівки. Крім Андрія Проценка за змаганнями спостерігала і наша уславлена стрибунка Віта Стьопіна. Взагалі і вболівальники і учасники і організатори залишилися задоволені змаганнями. Нагадаємо, що 5 березня Херсон прийматиме традиційні змагання зі стрибків у висоту «Таврійські висоти», у яких вже приймуть участь і дорослі спортсмени.
 
Переможцями змагань стали:
Молодші дівчата 2003-2004 р.н: Озерянова Дарія (Миколаїв) – 130 см
Старші дівчата 2001-2002 р.н: Москвич Анастасія (Миколаїв) – 150 см
Молодші юнаки 2003-2004 р.н: Білоусов Діма (Скадовськ) – 150 см
Старші юнаки 2001-2002 р.н: Куркін Стас (Скадовськ) – 155 см
 
За інформацією сайту «Все про стрибки у висоту»
Попередня статтяРоман Ярко: «Мої зимові старти – це виключно підготовка до літа»
Наступна статтяПодвійна перемога українців у Метці