Сергій Никифоров: «Я буду боротися за перемогу на Олімпіаді, ось побачите!»

208
На чемпіонаті України у приміщенні, який завершився у Сумах, порадували чоловіки у стрибках у довжину.
 
Шістьом учасникам вдалося показати результати з 7 м 50 см, причому найстаршому з них – Тарасу Неледві – 23 роки. Це дає підстави сподіватися, що незабаром повернуться ті часи, коли стрибки за 8 метрів на національних змаганнях будуть нормою. Принаймні, новоспечений чемпіон України, Сергій Никифоров з Київщини, це обіцяє.
 
– Таких результатів давненько не було в українців, здається?
 
Так, якщо не помиляюся, десь чотири роки тому Неледва так стрибав, – розповідає 22-річний Сергій Никифоров. – 7.91 – це мій найкращий результат в кар’єрі. Зазначу, що це був в мене такий собі, були спроби і кращі. Але я, звичайно, задоволений. Коли судді оголосили 7.91, я не повірив, що зробив це. Мені спершу було важкувато, але я переборов себе. Я знав, що це важливий старт для мене, він багато що значить. І надалі він мені допоможе – з’являться збори, підготовка зовсім інша піде. Я розраховую відібратися на Олімпійські ігри. Я близький до нормативу (8.15), я можу це зробити, мені це не важко. Поки ще є час підготуватися, і я впевнений, що виконаю норматив.
 
– Незважаючи, що ще виступаєте в молодіжній віковій групі, Олімпіада також є в ваших планах?
 
Я хочу вийти на Олімпійські ігри, і я впевнений, що я буду боротися навіть за перемогу на Олімпіаді. Не дивуйтеся, я можу це зробити. Я перейду цю межу і покажу, що я не слабак, повірте, я це зроблю!
 
Фото Валерія Білокрила