Андрій Проценко та Оксана Окунєва підкорюватимуть «Таврійські висоти»

270
5 березня, п’ятнадцятий рік поспіль, у Херсоні відбудуться традиційні змагання зі стрибків у висоту «Таврійські висоти». У 2010-2015 роках змагання входили до Всеукраїнської серії «Висота», яка об’єднувала чотири етапи, що проходили у Львові, Бердичіві, Миколаєві та Херсоні.
 
У спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури традиційно збирались спортсмени з багатьох міст України: Миколаєва, Одеси, Кіровограда, Львова, Бердичіва, Криму, а також з Вінниці, Києва, Тернополя, Черкас, Дніпропетровська, Запоріжжя, Харкова та міст Херсонщини. Затишний зал, святкова атмосфера приваблює багатьох спортсменів. Переможцями в різні роки ставали чемпіон світу Юрій Кримаренко, учасники Олімпійських ігор Руслан Гливинський, Олександр Нартов, Дмитро Дем’янюк, Олена Холоша, Андрій Проценко. Серед поважних гостей були присутні рекордсменка України, призер Олімпійських ігор Інга Бабакова, призер Олімпійських ігор Віта Стьопіна, переможець Кубку світу Юрій Сергієнко.
 
Цього року турнір пройде як Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту у приміщенні та змінить місце проведення. У змаганнях братимуть участь юнаки та дівчата старшої вікової групи, а також дорослі спортсмени.
 
Вперше в Україні змагання зі стрибків у висоту проходитимуть у приміщенні торгівельно-розважального центру! Майданчик, на якому проходитимуть змагання, має розміри 18х35 м та покриття “регупол”.
 
Зі списком учасників Гран-Прі “Таврійські Висоти-2016” (а серед них – лідери вітчизняної легкої атлетики Андрій Проценко та Оксана Окунєва) можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.
 
З розкладом «Таврійських Висот-2016» можна ознайомитись за ЦИМ посиланням.
 
За інформацією сайту «Все про стрибки у висоту»
Попередня статтяІвано-Франківськ в очікуванні найкращих скороходів України
Наступна статтяОбираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України лютого-2016!