На Миколаївщині визначили найкращих кросменів

277
В Миколаєві 12 березня у парку «Спортивний» відбувся Весняний чемпіонат Миколаївської області з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. На цих змаганнях здійснювався відбір місцевих атлетів для участі в чемпіонаті України з кросу, який 24-25 березня прийматиме Цюрупинськ.
 
На урочистому відкритті  змагань президент ФЛА Миколаївської області Анатолій Бугайов та бронзова призерка Олімпійських ігор-2004 року зі стрибків у висоту Віта Стьопіна побажали успіхів та високих результатів учасникам змагань, особливо тим, які будуть представляти збірну області на  чемпіонаті України. Керівник змагань Володимир Кілярський зазначив, що змагання є одними зі спортивних заходів Федерації легкої атлетики Миколаївської області, направленими на популяризацiю та розвиток бiгу на витривалiсть в регіоні.
 
В змаганнях взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, ДЮСШ, студенти вищого училища фізичної культури та вищих навчальних закладів, ветерани та шанувальники спорту, провідні спортсмени Миколаївської області та команда військової частини А3163 навчального центру військово-морських сил ЗСУ (начальник фізичної підготовки і спорту – капітан Валерій Ливар).
 
Активну участь у суддівстві змагань брали студенти Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова під керівництвом старшого викладача кафедри «Теоретичних основ олімпійського та професійного спорту» Віктора Деркача та студенти Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського під керівництвом викладачів кафедри «Фізичної культури і спорту» Ірини Демидової та Наталії Макух.
 
Переможцями у своїх вікових категоріях стали Богдан Вижиган, Гутієра Круду, Юрій Грицак, Оксана Оксенюк, Олександр Курчаковський, Надія Павлова, Ірина Мельничук, Андрій Салутін. У комбінованій естафеті 4х500 м перемогу здобули представники Миколаївського вищого училища фізичної культури (тренер – Володимир Кілярський).
 
За інформацією прес-служби ФЛА Миколаївської області