Олексій Касьянов – в ефірі «Радіо СПОРТ»!

221
В cереду, 30 березня, традиційно о 15:00 на «Радіо СПОРТ» слухайте 20-й ювілейний і фінальний випуск другого сезону спортивного україномовного радіо-шоу, присвяченого легкій атлетиці – «Жорстка Атлетика».
 
Цього разу в гості до Ольги та Олексія завітав Олексій Касьянов – МСМК, рекордсмен України з багатоборства в приміщенні, дворазовий срібний призер чемпіонатів світу в приміщенні, дворазовий срібний призер чемпіонатів Європи, дворазовий фіналіст Олімпійських ігор. В ефірі Олексій  розповість про враження від чемпіонату світу в приміщенні, що відбувся в американському Портленді, та поділиться власними переживаннями на шляху до срібної нагороди. Також ви дізнаєтесьпро причини відсутності конкуренції між спортсменами-багатоборцями до останнього виду програми, про  деталі і секрети тренувального процесу подружжя Касьянових та подружжя Ітонів, і ще багато неочікуваних моментів з життя українського легкоатлетичного лицаря!
 
Не пропустіть неймовірну мотивацію, в середу о 15:00 на www.radiosport.ua
 
“Жорстка Атлетика” йде на тимчасову перерву, слідкуйте за анонсами на сайті ФЛАУ та однойменній сторінці в Фейсбуці. А поки що до Вашої уваги збірка всіх попередніх випусків програми з зірками української та світової легкої атлетики, що доступна в запису за посиланням http://radiosport.ua/atletyka/