Луцьк готовий прийняти навчально-тренувальний збір українських олімпійців (+ ВІДЕО)

261
Керівництво ФЛАУ та збірної України завершує планування останнього етапу підготовки до Олімпійських ігор-2016. 6 квітня на виконкомі ФЛАУ затверджуватимуть місця тренувальних зборів збірної.
 
Один із претендентів на НТЗ збірної України зі спринту – Луцьк. 31 березня в обласному центрі Волині перебувала представницька делегація Федерації легкої атлетики України. Виконуючий обов’язки державного тренера з легкої атлетики Мінмолодьспорту В’ячеслав Тиртишник, старший тренер збірної України зі спринту, олімпійський чемпіон-1988 Віктор Бризгін та головний тренер збірної України зі спринту Ірина Ольховнікова знайомилися з можливостями Луцька прийняти збірну. Місця для тренувань, обладнання, проживання і харчування – ці напрямки були у фокусі уваги провідних спеціалістів ФЛАУ.
 
В’ячеслав Тиртишник зауважив, що проведення у Луцьку збору спринтерів та, можливо, представників видів витривалості цілком ймовірне: «Крім стадіону, ми подивилися готельні комплекси. Це дуже важливо, адже, наприклад, чемпіонат України – це приблизно тисяча осіб – спортсменів, тренерів і офіційних осіб. Відзначу, що в Луцьку завжди дуже цікавляться легкою атлетикою і готові забезпечити якнайкращі умови для спортсменів».
 
Віктор Бризгін розповів, що учасникам відбіркового чемпіонату України, який відбудеться в Луцьку 16-19 червня, важливо перевірити і звикнути до «Авангарду». Тому для найсильніших спринтерів необхідно провести збір саме на тому стадіоні, де відбуватиметься відбір на Олімпіаду.
 
Ірина Ольховнікова відчула зацікавленість лучан у якомога якісному перебуванні спортсменів в Луцьку: «Часто ми приїздимо і просимо якісь необхідні речі, а в Луцьку навпаки – запитують, що ще потрібно легкоатлетам, чого не вистачає».
 
Нагадаємо, що 16-19 червня у Луцьку відбудеться чемпіонат України з легкої атлетики, на якому розігруватимуться олімпійські ліцензії. У травні ж провідні українські легкоатлети проведуть тренувальний збір.
 
За інформацією прес-служби ФЛА Волинської області