До уваги ЗМІ! Розпочато акредитацію на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби

289
Фото (с)Валерій Білокрил
Розпочато акредитацію на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, який 7-8 травня 2016 року прийматиме Рим (Італія).

 
Даний вид акредитації розповсюджується лише на професійних журналістів і фотографів, які представляють друковані й Інтернет-ЗМІ.
 
Кінцеві терміни подачі заявок на акредитацію:
–          з проживанням в офіційному медіа-готелі – 14 квітня 2016 р.;
–          без проживання в офіційному медіа-готелі – 28 квітня 2016 р..
 
Заявки повинні бути надруковані/написані на фірмовому бланку редакції з мокрою печаткою та підписом головного редактора і містити таку інформацію:
 
– ПІБ і контактні дані (електронна адреса й номер телефону) журналіста/фотографа, які бажають отримати акредитацію;
 
– гарантію того, що журналісту/фотографу будуть відшкодовані всі кошти, пов’язані з проїздом, перебуванням і проживанням у Римі під час чемпіонату світу.
 
Заявки, які не відповідатимуть зазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
 
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою 02140 м. Київ, вул. Бориса Гмирі буд. 2, під’їзд №1, 17-й поверх, ФЛАУ (прес-служба), на електронну пошту  media@flau.org.ua або факсом (044) 220 20 85 (86).
 
У випадку виникнення питань ФЛАУ або ІААФ можуть звернутися за додатковою інформацією щодо осіб, які прагнуть акредитуватися на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби задля його висвітлення у ЗМІ.
 
Звертаємо вашу увагу на те, що ФЛАУ видає код доступу до онлайн-системи акредитації. Остаточне ж рішення щодо ухвалення акредитації приймає ІААФ.
 
Інформацію про актуальні акредитації ви завжди можете знайти на офіційному сайт ФЛАУ у розділі «Прес-центр» — «Акредитація».
Попередня статтяАнкона-2016: українка встановила світовий рекорд з потрійного стрибка
Наступна статтяВідеоблог Ігоря Гоцула про рейтинг територіальних ФЛА