У Мінську обсудили, як підвищити популярність легкої атлетики

220
8-10 квітня у Мінську відбулася Конференція керівників національних федерацій Європейської атлетики. Вона була присвячена питанням відновлення довіри до атлетики в цілому та до ЄА та ІААФ зокрема.
 
Обговорювалися питання просування бренду «легка атлетика».  Ключовою темою стала необхідність змін в усіх сферах роботи федерацій. Наголошувалася важливість впровадження інноваційних проектів для привернення уваги до легкої атлетики.
 
Під час роботи в групах учасники вносили пропозиції щодо практичних кроків реструктуризації легкої атлетики. Серед іншого називалися прозорість, комунікація, антидопінгові питання та ефективне управління як ключові моменти, необхідні для виходу з кризи.
 
Велика частина роботи була присвячена соціальним медіа та діджітал ресурсам. Представники компанії LiveWire Sport дуже детально та цікаво описали найкращі практики використання цих платформ для підвищення обізнаності щодо легкої атлетики та просування бренду взагалі. Наголошувалася важливість популяризації акаунтів для залучення спонсорів та партнерів.
 
Українська делегація приймала активну участь в обговоренні всіх питань. Її пропозиції були прийняті до уваги та озвучені під час фінальних презентацій обговорень у групах. Зокрема, Ольга Аксьонова наголосила на необхідності запровадження системи антидопінгової освіти для спортсменів та тренерів, а також медичного персоналу збірних команд. Ця система освіти повинна будуватися на загальних цінностях, що представляють допінг не тільки небезпечним та забороненим, але також «не крутим» та «ганебним».