Квітневий НТЗ у Чорноморську очима Олександра Романюка (+ Відео)

266
У Чорноморську Одеської області триває навчально-тренувальний збір із загальної фізичної підготовки національної збірної команди України з легкої атлетики (групи спринту та стрибків).
 
Головний тренер збірної України зі стрибків Олександр Романюк поділився своїми враженнями від збору. Причому зробив це також у відеоформаті, власноруч змонтувавши ролик, присвячений чорноморським тренуванням.
 
– Близько 50 спортсменів з їх особистими тренерами, наразі, проводять підготовку до вирішальної частини олімпійського циклу, щоб вже у середині червня визначити кращих у своїх видах і відібратися до складу національної команди для участі в чемпіонаті Європи та ХХХІ Олімпійських іграх, – розповідає Олександр Романюк.
 
Для багатьох учасників збору це місто вже стало майже другою домівкою, оскільки останнім часом Чорноморськ регулярно приймає такі НТЗ впродовж весняної та осінньої пори року, коли в інших регіонах країни погодні умови для проведення повноцінних тренувань ще (або вже) не належні.
 
Серед існуючих тренувальних баз, які наразі доступні для використання легкоатлетів, Чорноморськ можна сміливо вважати найпівденнішою, і тому саме тут було вирішено організувати проведення навчально-тренувальних зборів.
 
Хоча, кліматичні умови – це далеко не єдина позитивна складова для вибору на користь Чорноморська. Спортивна інфраструктура міста і специфічний південний ландшафт теж відіграють дуже важливу роль.
 
У розпорядженні спортсменів є три стадіони з сучасним синтетичним покриттям і натуральними та синтетичними трав’яними майданчиками, тренажерна зала, де представленні практично всі необхідні сучасні тренажери та обтяження, окрема зала для штанги для виконання спеціальних силових вправ.
 
Разом з тим, більшість атлетів під час тренувань широко використовують існуючу в Чорноморську природну гірку довжиною майже 500 метрів, яка має зручний нахил і знаходиться поруч із мальовничими піщаними пляжами одразу поруч ізморем. Самі пляжі, довжиною до 2 км, вкриті чистим піском, теж стають в нагоді для із загальної фізичної підготовки.
 
Спортсмени мешкають у затишному і компактному готелі-кемпінгу «Україна». Там вони харчуються, відпочивають після виснажливих тренувань, відвідують сауну. У відновлені атлетам допомагають кваліфіковані масажисти та лікар збірної.
 
Загалом атмосфера на зборі сприяє тренувальному процесу, погода здебільшого дозволяє в повному обсязі реалізовувати намічені тренувальні плани.
 
 

 

Попередня статтяКубок Європи-2017 з бігу на 10000 метрів відбудеться у Мінську
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Завершується акредитація на командний чемпіонат світу-2016 зі спортивної ходьби