Тарас Сало виграв другий півмарафон впродовж тижня!

204
У Львові відбулась наймасштабніша легкоатлетична міська подія цієї весни – півмарафон-2016. Виклик 21-кілометровій трасі цьогоріч кинули майже 400 учасників, в тому числі гості зі Швеції, Норвегії, Туреччини, Польщі.
 
Прудконогі і витривалі стартували від проспекту Свободи. Далі маршрут пролягав площею Галицькою, вулицями Пекарською, Мечнікова та Левицького. У парку «Погулянка» шляхи спортсменів розділилися. Хтось фінішував на позначці 4 км. Так завершився благодійний забіг задля маленької Ані Юринець, хворої на гостру лейкемію.
 
Для інших випробування продовжилось. Решту 17 км вони долали крутими схилами і пагорбами «Погулянки». Через майже 1 год. 10 хв. після старту публіка дізналася ім’я переможця. Ним став львів’янин Тарас Сало, який минулого тижня став рекордсменом на аналогічних змаганнях у Києві. Час Тараса – 1:09.59,27
 
Та це лише розминка перед головною метою Тараса – Краківським марафоном. Легкоатлет розповів про львівські змагання: «Біг, зважаючи на самопочуття. Бачив, що суперники гідні, але трішки вони готові гірські етапи долати. А я тренуюся в Брюховицькому лісі, там теж гірська місцевість. Тож я фізично і психологічно був готовий до цієї траси».
 
На п’єдестал також піднялися Роман Ростикус (1:15.37,37) та Костянтин Коляда (1:15.37,91). Зізналися, що на дистанції були не суперниками, а друзями. Трималися разом упродовж всього шляху, допомагали один одному підніматися на гірки. Завдяки цьому й досягли успіху.
 
А от серед жінок найспритнішою виявилась Марія Гудак з Львівщини (1:26.19,62). Вона розповіла: «Я вже на одному відрізку бігла і плакала. Але друг допоміг: біг поруч, підбадьорював. Казав: терпи, терпи».
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
За матеріалами сайту Zaxid.net
 
Фото Ігоря Пилипіва