Обнадійлива кучність результатів у Черкасах

337
27 квітня у Черкасах пройшов чемпіонат України з бігу на 10000 метрів. Він був відбірковим для участі в Кубку Європи з бігу на 10000 метрів, який 5 червня прийматиме турецьке місто Мерсін.
 
– Змагання пройшли на дуже високому рівні, за що наша вдячність Черкаській ФЛА, – розповідає головний тренер збірної України з видів витривалості Євген Мазур. –  По результатам особливо порадували чоловіки, усі чотири атлети, які відібралися на Мерсін. Дмитро Лашин з Київської області, який вже втретє виграв цей чемпіонат, вибіг з 29-ти хвилин (28.59,60). А це, зауважу, перший старт в сезоні. Якщо подивитися на результати попередніх Кубків Європи, то якщо Лашин хоча б так само пробіжить у Туреччині, то може гарантувати собі 5-6 місце, а командою, якщо вдасться досягти аналогічної кучності, нам буде до снаги увійти до трійки призерів. Дуже порадував Артем Казбан з Дніпропетровщини, який взагалі вперше в кар’єрі біг цю дистанцію і відразу здобув бронзу.
 
У жінок змагання виграла Ольга Котовська з Рівненщини – 33.54,98. Ольга вже відібралася на Олімпійські ігри-2016 в марафоні, але погодилася виступити також і в Кубку Європи з бігу на 10000 метрів, він буде для неї своєрідним контрольним стартом. Зараз Котовська їде на збір до Польщі готуватися до марафону, пройде там певний етап підготовки. І якраз на 5-й день, як спуститься з висоти, побіжить у Туреччині, чим значно підсилить нашу жіночу команду.
Попередня статтяСтоличні метальники-ветерани виграли чемпіонат України
Наступна статтяЗапорізькі героїні Лондона-2012 нарешті отримали обіцяне житло