Київський марафон приєднався до престижної міжнародної організації AIMS

179
Київський міжнародний марафон «Wizz Air Kyiv City Marathon 2016» став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS), престижної міжнародної організації, яка об’єднує більше 300 бігових подій у 95 країнах світу.
 
Це відкриває для столичного марафону нові горизонти на міжнародній арені: «Для нас це велика відповідальність і шанс. До вступу у AIMS ми готувалися декілька років, адже для початку необхідно було сертифікувати трасу та виконати ряд умов. За цей час ми стали лідером бігових змагань у нашій країні та встановили високі стандарти подібних подій»,  – прокоментував цю новину Дмитро Черніцький, генеральний менеджер Run Ukraine.
 
Цього року Київський марафон відбудеться вже всьоме, це наймасштабніший біговий захід країни. Членство «Wizz Air Kyiv City Marathon 2016» в міжнародній організації такого рівня, як AIMSпідтверджує важливість проведення глобальних спортивних подій у столиці.
 
– Це важлива подія не лише для київського марафону, а й для всієї бігової України. Це відкриває гарні перспективи для міжнародного розвитку та туризму. Подібні заходи – реальний приклад української євроінтеграції. Не словом, а ділом, – прокоментувала цю новину Ірина Ліщинська, срібна призерка Олімпійський Ігор (2008) та чемпіонату світу (2007) з бігу на дистанції 1500 м.
 
Нагадаємо, «Wizz Air Kyiv City Marathon 2016»  відбудеться вже цієї осені, 9 жовтня. У рамках заходу плануються дорослі забіги: 42,195, 21,0975, 10, 5 та 2 км. Дитячі забіги: 1000, 500 та 100 м.