Суми запрошують на святкування 80-річчя Голубничого!

239
2 червня виповнюється 80 років легенді світового спорту, дворазовому олімпійському чемпіону, почесному громадянину м.Суми Володимиру Степановичу Голубничому! Кавалеру ордена Міжнародного олімпійського комітету, якого було визнано найкращим скороходом ХХ сторіччя і внесено до Залу слави IAAF.
 
Звичайно ж, така подія ніяк не могла залишитися без уваги спортивної спільноти як на міжнародному, так і на національному і місцевому рівнях. Навколо проекту з організації святкувань до ювілею Володимира Степановича об’єднали зусилля стільки організацій і установ з різних галузей, органів державної влади і місцевого самоврядування, що їх перелік зайняв би більше години.
 
Нам дуже приємно, що ми теж долучилися до цієї знакової події, і принагідно щиро дякуємо всім нашим колегам-однодумцям, друзям і партнерам!
 
11 червня у Сумах відбудеться чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих спортсменів та молоді, присвячений ювілею нашого уславленого земляка. Початок змагань о 8:30 на проспекті Шевченка, район кінотеатру «Дружба».
 
Запрошуємо спортсменів і тренерів до участі в наших змаганнях, а любителів спорту і вболівальників до перегляду цікавих баталій на змагальній трасі!
 
Окрім змагальної частини на вас очікує низка цікавих заходів від організаторів ювілею і святковий вечір у театрі ім. Щєпкіна.
 
Інформація про святкові заходи і самі змагання буде оновлюватись і додаватись на сторінку змагань, яку можна знайти сайті федерації легкої атлетики Сумської області за цим посиланням: http://flaso.sumy.ua/3402.
 
Всім охочим привітати Володимира Степановича листом, цікавим фото-вітанням чи відео-зверненням пропонуємо адресу електронної пошти для відправки таких привітань: flaso@flaso.sumy.ua. Всі ваші вітання і добрі слова обов’язково будуть передані ювіляру. Цікаві і неординарні поздоровлення будемо розміщувати на вітальній сторінці на сайті ФЛАСО.
Попередня статтяУкраїнці виграли 11 медалей на чемпіонаті Європи серед ветеранів поза стадіоном
Наступна статтяВіктор Бризгін: «У збірної бойовий настрій»