Контрольний тест «Авангарду» з нормативами

268
У Луцьку 4 червня відбулися Всеукраїнські змагання зі спринту, стрибків та видів витривалості.
 
Учасники зібралися на «Авангарді», аби провести ще один контрольний старт напередодні чемпіонату України, який відбудеться у Луцьку 16-19 червня. Чимало легкоатлетів приїхали, щоб випробувати доріжки і сектори «Авангарду», «відчути» арену… Разом з цим ця обставина не завадила багатьом легкоатлетам показати дуже високі результати, а декому – виконати олімпійські нормативи. 
 
У бігу на 800 метрів Наталя Прищепа попри відсутність істотної конкуренції в забігу показала час – 2.00,20. Рівнянка показала кращий з-поміж українок час в цьому році. 
 
Неабияка конкуренція розгорнулася у бігу на 400 метрів із бар`єрами. Тут відразу дві легкоатлетки виконали олімпійський норматив. Першою була донетчанка Вікторія Ткачук, другою – рівнянка Олена Колесниченко. Їхній час відповідно – 55,32 та 55,62. Отож, нині вже чотири українки виконали норматив на цій дистанції. Крім Ткачук і Колесниченко, це Ганна Ярощук-Рижикова та Ганна Тітімець. Тим цікавішою буде боротьба на чемпіонаті України! 
У секторі для стрибків у висоту у жінок наприкінці змагань прогнозовано залишилося дві спортсменки – миколаївка Оксана Окунєва та киянка Ірина Геращенко. Обидві з першої спроби взяли олімпійський норматив 1.93 м. Висота 1.95 поки їм не підкорилася, а переможницею стала Окунєва. 
 
Відзначимо також високі результати у стрибках  в довжину. У чоловіків виграв Віктор Кузнєцов, який лише за додатковими показниками випередив Тараса Неледву – у обох по 7.90 м, в жінок першою була Марина Бех – 6,65 м.
 
З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.
 
За інформацією прес-служби ФЛА Волинської області