Аліна Фьодорова – у десятці на турнірі серії IAAF World Combined Events Challenge

278
10-11 червня Кладно приймало міжнародні змагання з багатоборства TNT Express Meeting, які входять до серії IAAF World Combined Events Challenge. Участь у них взяли двоє українців.

Аліна Фьодорова стала дев’ятою з семиборства. За сумою всіх видів вона набрала 5805 очок. Перемогла чешка Катеріна Качова (6328).

Фьодорова почала змагання з 14,07 с з бігу на 100 метрів з бар’єрами. Після цього подолала 1,76 м у секторі для стрибків у висоту, була найсильнішою зі штовхання ядра (14,82 м) і виграла свій забіг на 200 метрів з результатом 25,16 с.

У другий день змагань Аліна у секторі для стрибків у довжину показала 5,93 м, метнула спис на 34,63 м, а заключні 800 метрів подолала за 2.22,08 хв.

Василь Іваницький почав змагання десятиборців з результату 11.18 с на 100-метрівці, у секторі для стрибків у довжину приземлився на позначці 7,09 м, штовхнув ядро на 12,36 м, настрибав у висоту 1,95 м, а на завершення першого дня подолав 400 метрів за 50,43 с.

Другий день почався для Іваницького з особистого рекорду з бігу на 110 метрів з бар’єрами, які він подолав за 14,78 с. У найкращій зі спроб Василь відправив диск на 41,34 м. У секторі для стрибків з жердиною подолав висоту 4,50 м, з метання списа показав результат 52,60 м, а от дистанцію 1500 м не завершив. Виграв змагання десятиборців норвежець Ларс Вікам Рісе (7925 очок).