У неділю в Одесі відбудеться півмарафон

310
26 червня Одеса перетвориться в біговій центр України. Пробігти 21,0195 км і помилуватися видами Південної Пальміри можна буде на Odesa Half Marathon 2016.
 
Деталі майбутнього заходу в середу на прес-конференції розповіли Дмитро Черницький, CEO компанії Run Ukraine і Руслан Пуздрач, начальник управління фізичної культури та спорту Одеси.
 
“Я бігав у багатьох містах і хочу сказати, що траса Одеського напівмарафону дуже красива, оскільки його маршрут проходить по центральній історичній частині міста в одне коло, старт і фініш усіх дистанцій відбудеться біля Оперного театру.
 
Хочу сказати спасибі місцеву владу за підтримку в організації, оскільки захід такого масштабу не може проходити без її залучення. Це дуже хороший досвід для міста, як можуть працювати адміністративні структури єдиною командою. У такому масштабі біговий захід буде проходити в Одесі вперше”, – зазначив Дмитро Черницький.
 
У програмі події 4 дорослі забіги: 21,0975, 10, 5 і 2 км, також три дитячі дистанції 1000, 500 і 100 метрів. Кожна дитина на фініші отримує пам’ятну медаль, участь в дитячих забігах безкоштовна, але обов’язкова попередня реєстрація (www.odesahalfmarathon.org).
 
Також, медалі отримають і всі дорослі фінішери на дистанції 21,0975 км. У забігу візьме участь 1500 бігунів з 12 країн світу. Під час заходу буде працювати 13 бригад швидкої допомоги, 20 медиків-волонтерів та 12 мобільних бригад по маршруту.