Руслан Дмитренко та Надія Боровська – найкращі в Луцьку

398
Традиційні міжнародні змагання «Луцька десятка» із спортивної ходьби зібрали у Луцьку чимало визнаних майстрів цього виду спорту.
 
Позмагатися в заході на 10 км на центральному проспекті Волі в столиці Волині вийшли четверо майбутніх олімпійців Ріо — Руслан Дмитренко, Іван Банзерук, Надія Боровська та Валентина Мирончук.
 
Спекотна і вітряна погода ускладнила завдання ходунам, але змагання вдалися емоційними та із родзинко”. Хоча це здебільшого стосується чоловічого старту, адже в жінок відразу вперед вийшла Боровська і не підпустила до себе на небезпечну відстань нікого. Другою на фініш прийшла Тамара Гаврилюк із Житомирщини, третьою — волинянка Олена Мізернюк. Замкнули п’ятірку кращих волинянки Валентина Мирончук та Марія Філюк.
 
Чоловічий захід був впертим і непоступливим. Лідерство спочатку захопили гості — донеччанин Руслан Дмитренко та киянин Андрій Гречковський. Для рекордсмена України у ходьбі на 20 км Дмитренка 10-кілометровка — майже рідна дистанція. Нагадаємо, що Руслан – дворазовий срібний призер Універсіади у Казані, володар Кубка Світу 2014 року. Утім, вже на 3 кілометрах до нього підтягнувся волинянин Іван Банзерук, який відтіснив Гречковського. Банзерук спеціалізується на дистанції 50 км, тому для нього «десятка» – це проба пера, контрольний старт перед заключним етапом підготовки до Олімпійських ігор. Втім, як і для Руслана Дмитренка.
 
На 5-кілометровій позначці Банзерук обігнав Дмитренка на кілька десятків метрів, але зберегти перевагу не зумів — за півтора кілометри до фінішу на луцькому проспекті Волі Руслан дотиснув суперника і виграв змагання. Його час — 41.03.02 хв. В Банзерука — 41.20.00. Третім був Андрій Гречковський, далі — Олексій Казанін, Ігор Сахарук та Дмитро Собчук.
 
Усім призерам змагань дісталися призи, медалі та премії від організаторів, серед яких і Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», фонд «Рідна Волинь».
 
За інформацією прес-служби ФЛА Волинської області
Попередня статтяЮрій Грицак та Олена Федорова виграли Одеський півмарафон
Наступна статтяПрезидент України відзначив Володимира Голубничого та Ігоря Гоцула!