Ігор Гоцул: «Будемо взаємодіяти з харківськими спортивними медиками»

243
Минулими вихідними президент ФЛАУ та перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул відвідав з робочим візитом Харківську область. Як і усі подібні поїздки, ця також була досить насиченою. Про основні події, які відбулися під час перебування пана Гоцула на Харківщині, він розповів прес-службі ФЛАУ.
 
– Як завжди, було багато зустрічей, але особливо зупинитися хочу на трьох, – розповідає Ігор Гоцул. – Дуже істотний момент – візит до Навчально-наукового медичного комплексу «Університетська клініка» Харківського національного медичного університету. Наразі там створена клініка спортивної медицини, яка взаємодіє з низкою аналогічних міжнародних інституцій. Ми зустрічалися з керівництвом та фахівцями «Університетської клініки», обговорювали, на чому може бути побудоване наше співробітництво. Вже зараз достатньо велика кількість українських спортсменів, в тому числі і легкоатлетів, туди звертаються. Ми окреслили наші потреби і з іншого боку дізналися про можливості клініки. Точок дотику ми знайшли дуже багато і надалі будемо працювати над тим, щоб їх стало ще більше.
 
Окрім цього в мене відбулася зустріч з директором департаменту сім’ї, молоді та спорту Харківської ОДА, почесним президентом ФЛА Харківської області Віталієм Кириленком. З Віталієм Володимировичем ми обговорили низку питань стосовно розвитку легкої атлетики в області, взаємодії з національною федерацією, тощо. Це була робоча, корисна зустріч, на меті якої стояло завдання скоординувати, зблизити наші позиції задля розвитку нашої спільної справи.
 
– Харківщина славиться своїми легкоатлетами, але в той же час в цьому регіоні проводиться дуже мало легкоатлетичних змагань національного рівня. Обговорювали це питання з паном Кириленком?
 
– Звісно, адже нікого не задовольняє ситуація, коли Харків – один з лідерів що стосується спортсменів, а з точки зору участі в легкоатлетичному житті країни, в тому числі організації в себе різноманітних заходів – один з аутсайдерів. Ми домовилися, що разом будемо працювати над тим, щоб змінити цю ситуацію. Але зазначу, що зміни в першу чергу залежать від позиції наших харківських колег.
 
Останні два роки національні змагання надаються через конкурси. Якраз зараз триває прийом заявок на проведення національних змагань у 2017 році. І харків’янам треба визначитися, що саме їм цікаво, і подати заявки на ці заходи. Нажаль, можливості Харкова досить обмежені, адже місцевий стадіон не має сертифікату а також не пристосований для метань. Але, все одно, ми зацікавлені, щоб знайти для цього регіону якісь змагання, було б бажання з його боку.
 
Також на Харківщині мені довелося відвідати один цікавий захід – чемпіонат України з гольфу. Я був на цих змаганнях як заступник Міністра, але було там мені що подивитися і як легкоатлетичному діячу. Я з задоволенням ознайомився з системою, за якою побудований гольф-клуб «Суперіор», на території якого проходив чемпіонат. Як ведеться робота з членами клубу, як побудована програма лояльності, за якими принципами йде взаємодія з зовнішнім світом. Це була дуже корисна інформація, адже рано чи пізно – а я сподіваюся, що зовсім скоро – наша країна перейде на систему спортивних клубів. Не омине це, звісно, і легку атлетику. І чим раніш ми зрозуміємо, як працює ця система, чим раніш ми навчимося усім процесам у тих, хто вже успішно подолав цей шлях, тим успішнішими будемо і ми самі.
Попередня статтяПрезидент України відзначив Володимира Голубничого та Ігоря Гоцула!
Наступна статтяПродуктивний вік-енд Сергія Смелика