У Вінниці змагалися ультрамарафонці

224
25-27 червня у Вінниці відбувся чемпіонат України з 48-годинного бігу.
 
Змагання проходили у Парку Дружби народів біля Вишенського озера. Долали спортсмени дистанції по колу довжиною трохи більше одного кілометри. У забігах взяли участь атлети не лише з України, але й з Росії, Польщі та Білорусі.
 
Учасники харчувалися зазвичай на ходу,  до їхніх послуг був мобільний блок харчування, триразова гаряча їжа та безліч «зелених» коктейлів, канапок, свіжих фруктів та овочів і вода в необмеженій кількості. Практично ніхто не вживав м’ясної їж’, аби не втрачати сили організму на її засвоювання.
 
Як зазначив менеджер-організатор змагань Віталій Чипій, нажаль, найкращі ультрамарафонці країни Юрій Тростенюк та Володимир Глущук не малт змоги тут виступити, оскільки саме цими днями беруть участь у Всесвітньому найдовшому Ультрамарафоні у Нью-Йорку на 5 тисяч кілометрів.
 
Отож, серед чоловіків перемогу здобув Михайло Український з Запорізької області, який за 48 годин подолав 290 кілометрів 509 метрів. Серед жінок найкращою виявилася львів’янка Ольга Стадник – 239 кілометрів 160 метрів. Командний залік виграла збірна Вінницької області.
 
За інформацією сайту VLASNO
Попередня статтяСклад збірної України для участі в чемпіонаті Європи-2016 з легкої атлетики
Наступна статтяХто виконав нормативи на Ріо-2016 (станом на 29.06.2016)