Наталія Погребняк: «Орієнтир у фіналі – особистий рекорд»

220
7 липня, о 20:10 за київським часом, жінки розграють медалі чемпіонату Європи з бігу на 200 метрів. Серед фіналісток є і одна українка – Наталія Погребняк.

 

Наталя завдяки високому результату нинішнього сезону почала змагання в Амстердамі відразу з півфінального кола. А після фінішу зізналася кореспонденту Xsport.ua у тому, що, почувши таку звістку, відразу навіть не повірила у це.

 
«Часом у півфіналі не задоволена. Але він дозволив мені потрапити до фіналу з великою літерою Q, – каже вона. – Там уже спробую бігти швидше. Мій орієнтир – особистий рекорд (22,75 секунд). Хоча практика показує, що півфінали бувають швидші. Все вирішить психологія. Подивимося, у кого вона буде міцнішою і у кого залишиться більше сил.
 
Про те, що найкращі атлети за підсумком сезону звільнені від першого кола, дізналася на зборах команди за день до старту. Подумала, що мене розігрують. Досить цікаве і неоднозначне нововведення. Мені, звісно, буде легше, адже потім ще бігти 100 метрів і естафету. Але по відношенню до інших, мабуть, це не дуже справедливо».
Попередня статтяОльга Голодна і Галина Облещук – про кваліфікацію зі штовхання ядра на чемпіонаті Європи
Наступна статтяАмстердам-2016: розклад виступу українців (день 2, ранкова сесія)