Тбілісі-2016: українець виграв «бронзу» зі стрибків у висоту

339
Дмитро Нікітін поповнив колекцію медалей. До «срібла» юнацького чемпіонату світу-2015 він додав «бронзу» зі стрибків у висоту на чемпіонаті Європи U18. У Тбілісі українець подолав 2,16 м.

Таку ж висоту, як і Нікітін, подолав грек Адоніос Мерлос, але виграв в українця за спробами на попередніх 2,14 м. У чемпіона Європи U18, німця Лукаса Міоти, 2,18 м.

Сьомим з метання списа став Олексій Лепель (67,08 м). Чемпіон Європи U18 Крістапс Яунпуєнс у найкращій зі спроб показав 77,01 м.

Максим Палій фінішував десятим з бігу на 1500 метрів (4.04,81 хв). Переміг британець Джейк Гейвард (4.00.64 хв). На дистанції 2000 метрів з перешкодами Тетяна Палінкаш була 14-ю (7.05,76 хв). З найкращим результатом сезону в Європі у віковій категорії до 18 років перемогла Анна Марк Гельвіг з Данії (6.34,52 хв).

Ще двоє українців змагалися у фіналі зі спортивної ходьби на 10000 м. Андрій Синдюк фінішував 15-м (48.39,60 хв), а Віктор Кононеко – 17-м (50.15,70 хв). Переміг поляк Лукаш Недзялєк (44.06,49 в).

***

Чоловіча естафетна четвірка у складі Василя Макуха, Олександра Савенка, Василя Паславського і Ярослава Демченка виграла свій забіг і вийшла до фіналу. Естафетну дистанцію 100+200+300+400 метрів наші хлопці подолали за 1.54,79 хв.

Серед дівчат українська четвірка у складі Вікторії Ратнікової, Ірини Марчак, Анни Кудій і Дар’ї Вдовиченко також виграла свій забіг (2.12,19 хв) і тепер бігтиме у фіналі.

Відразу дві українки виступлять у фіналі з метання списа. Одна з них – новоспечена чемпіонка Європи U18 з багатоборства Аліна Шух. У кваліфікації вона показала другий результат і встановила особистий рекорд – 56,09 м. Олександра Зарицька вийшла до основного кола змагань за добором (49,50 м).

Анастасія Колотій виступить в основному колі змагань зі стрибків у довжину. У кваліфікації вона показала результат 5,90 м.

Андрію Авраменку не вдалося подолати кваліфікацію з потрійного стрибка (14,01 м). Натомість з цим завданням упорався Артур Малишенко (14,56 м).

Без українців пройшов фінал з бігу на 200 метрів. Василь Паславський у півфіналі пробіг з особистим рекордом (21,83 с), а Олександр Савенко подолав дистанцію за 22,03 с. У змаганнях дівчат на півфінальній стадії зупинилася Вікторія Ратнікова (25,20 с).

Тетяна Безшийко у півфіналі подолала 400 метрів з бар’єрами за 62,79 с, чого не вистачило для продовження боротьба на чемпіонаті Європи U18.

До основного кола змагань з метання диска не зміг вийти Вадим Журба (51,08 м).
Фото (c)Getty Images for IAAF
Попередня статтяРішення Виконкому ФЛАУ від 13 липня 2016 року
Наступна статтяУкраїна замкнула десятку найсильніших у медальному заліку чемпіонату Європи U18