Вболівальники урочисто провели до Ріо-2016 олімпійську збірну України

272
У Києві відбулася урочиста проводів українських спортсменів на Олімпійські ігри-2016.
 
205 спортсменів з 27 видів спорту представлятимуть Україну у Ріо-де-Жанейро, де з 5 по 21 серпня відбудуться XXXI літні Олімпійські ігри. Не усі з них змогли бути присутніми на урочистостях, які відбувалися 23 липня на Михайлівській та Софіївській площах столиці. В тому числі і багато легкоатлетів зараз ще перебувають на зборах, і до Києва прибудуть лише напередодні відльоту до Бразилії, в перший числах серпня. Але ті, хто проходить підготовку в столичному регіоні і відвідали свято, не приховували свого задоволення від події.
 
– Святковий настрій, дуже рада знаходитися в такій атмосфері, серед найсильніших спортсменів нашої країни, – розповіла бронзова призерка цьогорічного чемпіонату світу, багатоборка Аліна Фьодорова. –  Це мої перші Олімпійські ігри, довгоочікувані. Тому я дуже рада. Підготовка пройшла за планом, на щастя, обійшлося без травм. Отож, хочу виступити якомога найкраще і показати все, на що здатна.
 
Легкоатлетична команда – найбільша за складом в олімпійські збірній України. Вона налічує 65 спортсменів, тобто майже третину від усіх. Президент ФЛАУ та віце-президент НОК України Ігор Гоцул, який наразі проводить зустрічі за нашими атлетами, стверджує, що усі вони перебувають у чудовому настрої:
 
– Напередодні я мав окрему зустріч у Конча-Заспі з нашою командою метальників. У спортсменів гарний настрій, готові до звершень. Вони виконали все, що планували у своїй підготовці до Ріо. Держава, Федерація і Національний олімпійський комітет забезпечили проведення всіх запланованих зборів і заходів щодо підготовки збірної. Тому всі в чудовому настрої, перебувають у чудовій спортивній формі. Я думаю, у нас всіх є привід чекати їх з Бразилії з перемогою.
 
 
На початку урочистостей уся олімпійська збірна вшанувала пам’ять загиблих воїнів АТО – спортсмени та тренери поклали квіти до Меморіалу, розташованого на Михайлівській площі. А потім усі ходою вирушили до Софіївської площі, де було встановлено сцену і де на них вже очікували численні уболівальники. Було багато теплих побажань, вручення команді Державного прапору України, святковий концерт. Після чого усі вболівальники могли взяти у спортсменів автографи та сфотографуватися з ними. Приємно, що чи не найбільшою популярністю користувався легкоатлет, дискобол Микита Нестеренко, який є, певно, найвищим у складі олімпійської збірної з поміж представників усіх видів спорту.
 
Попередня статтяБидгощ-2016: вісімки українців і світовий рекорд з метання списа
Наступна стаття«Бронза» і рекорд на завершення чемпіонату світу U20