Надія Боровська: «Весь час уявляла, як мій синочок біжить за мною на тренування»

324
Найкращою з українок зі спортивної ходьби на 20 км стала Надія Боровська. В олімпійському Ріо вона подолала дистанцію за 1:33.01 год і була 19-ю. Інна Кашина була 21-ю (1:33.15), а Валентина Мирончук фінішувала 46-ю (1:38.20).

 
Надія Боровська: «Ми прийшли на старт, якраз коли Сергій Будза фінішував. Знали, що він пройшов найкраще з наших, і відразу пішли до нього за порадами. Але я трішки не послухалася, відразу рвонула вперед. Мабуть, трішки адреналін виділився після того, як назвали десятку найкращих. Не треба було так швидко починати.
 
Ближче до завершення дистанції трішки призупинилася, оскільки мала невеличкі проблеми з технікою і не хотіла, щоб мене не зняли. Потрібно було гарно дійти дистанцію.
 
Для мене у Ріо було важче, ніж у Лондоні чотири роки тому. Там я встановила особистий рекорд, і місце було вище, 15-те. Але я не здаюся і буду готуватися далі і доведу, що можу. Але при цьому було не надто спекотно, самопочуття ніби і непогане, але не ноги. Не можу перебирати ними. Верхня половина тулуба працює добре, а ноги не слухаються. Думаю, якщо введуть жіночу 50-ку, піду її. Я витривала, а швидкості трішки не вистачає. Процес підготовки тривав чотири роки, після народження синочка хотіла краще виступити, але не так сталося, як гадалося.
 
Синочку 2,5 рочки. Уявляла, як іду на тренування, а він біжить за мною. Я тренуюся в Луцьку в парку, і він зі мною. Йду пішки з дому три кілометри, а він за мною тупцяє».
Фото (С)Getty Images for IAAF