Жіноча естафетна команда 4х400 метрів: «Забули про емоції і готуємося до фіналу»

284
Жіноча естафетна команда України 4х400 метрів кваліфікувалася до фіналу Олімпійських ігор з третім результатом – 3.24,54 хв. Швидше за наших дівчат пробігли лиш збірні США і Ямайки.

 
На першому етапі Україну представляла Аліна Логвиненко, на другому бігла Ольга Бібік, потім Тетяна Мельник і на заключному етапі фіналістка Олімпійських ігор з бігу на 400 метрів Ольга Земляк. Після фінішу дівчата не приховували радісних емоцій.
 
«Я нарешті прийняла паличку з ходу», – каже Ольга Бібік. «А я бігла і думала: «Тільки б передати Олі паличку», – відповідає Аліна Логвиненко. – А насправді восьма доріжка, нікого не бачиш, тільки чуєш, що хтось щось кричить… Майже не пам’ятаю, як і бігла!»
 
«Дійсно, все так швидко відбулося! – ділиться враженнями дебютантка Олімпійських ігор Тетяна Мельник. – Мені сказали: біжи і думай про те, що ти передаєш естафету Олі Земляк».
 
«Так-так, – сміється Ольга Земляк. – Я дівчатам відразу сказала, що мені потрібен відрив, адже у мене вже четвертий біг на Олімпійських іграх. Сьогодні всі, крім США і Ямайки, бігли бойовими складами, і ми їх випередили. Усі пробігли добре, але зараз потрібно заспокоїтися, відкинути емоції, про все забути, зробити хороший масаж і налаштовуватися на фінал».
 
«А ще потрібно добре виспатися, бо здоровий сон – це запорука хорошого бігу і успіху», – додає Логвиненко. «І не забувати, що в Україні глибока ніч, а на нас дивляться наші батьки, тренери, родичі. Ми повинні старатися і для них», – зазначає Земляк.
Попередня статтяЗапрошуємо взяти участь у чемпіонаті України з бігу по шосе на 10 км
Наступна статтяІнна Кашина: «Траса сподобалася, а от вітер заважав»