Українська жіноча естафетна команда 4х100 метрів виграла «Діамантову лігу»

274
Олеся Повх, Наталія Погребняк, Христина Стуй і Єлизавета Бризгіна перемогли з естафетного бігу 4х100 метрів на етапі «Діамантової ліги» у Лозанні (25 серпня). Дівчата подолали дистанцію за 42,67 с.

 
«Нашою метою була перемога, тому ми дуже раді нашому результату. Ми стомлені після Олімпійських ігор, але все ще хочемо вигравати. «Діамантова ліга» у Цюриху має стати наступним стартом для нашої команди. І там ми теж хочемо фінішувати першими», – сказали дівчата організаторам змагань після фінішу.
 
Українець Богдан Бондаренко продовжує утримувати лідерство у «діамантових перегонах» зі стрибків у висоту. Після шести етапів у нього 29 пунктів. 26 в Еріка Кінарда зі США, а у Мутаза Есса Баршима з Катару 24. У Лозанні Бондаренко настрибав 2,32 м і став четвертим. Андрій Проценко з результатом 2,29 м п’ятий.
 
 
У секторі для потрійного стрибка виступали дві українки. Ольга Саладуха виконала лише одну результативну спробу, першу, – 13,95 м. Дві наступні були з заступами. У підсумку Ольга посіла п’яте місце. Руслана Цихоцька стала сьомою (13,54 м).
 
Наталія Прищепа фінішувала сьомою з бігу на 800 метрів (2.00,59 хв). Така ж позиція в Анни Тітімець на дистанції 400 метрів з бар’єрами (55,99 с).
Попередня статтяПомер Леонід Смєлаш…
Наступна статтяПро час та місце прощання з Леонідом Смєлашем