Олімпійський урок та призи від Ірини Ліщинської у Бахмуті

288
2-3 вересня у Бахмуті відбулися обласні змагання серед юнаків — Олімпійський урок «Дитяча легка атлетика» та чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 років народження та молодше на призи призерки Олімпійських ігор Ірини Ліщинської.
 
Урочисто відкрили змагання: начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, Заслужені майстри спорту України Ірина Ліщинська та Аліна Логвіненко, старший тренер Донецької області з легкої атлетики Тетяна Серорез та Заслужений тренер України Ігор Скирда.
 
Розпочалися заходи з виступів п’яти команди юних атлетів, які змагалися за сімома видами програми Олімпійський урок «Дитяча легка атлетика». Трійку призерів склали:
1-е місце — Мирноград (колишній Димитрів);
2-е місце — КДЮСШ №1 м. Бахмут;
3-е місце — м. Часів Яр
 
В чемпіонаті області взяли участь 280 спортсменів 11 команд Донецької області: Бахмуту, Вугледару, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Маріуполя, Мирнограду, Торецька та команди Донецького вищого училища олімпійського резерву ім.С.Бубки.
 
Переможці та призери чемпіонату були нагороджені медалями та грамотами від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та федерації легкої атлетики Донецької області. Чемпіони з бігу на дистанціях 800 м та 1500 м отримали кубки від Ірини Ліщинської.
 
За інформацією прес-служби ФЛА Донецької області.
Попередня статтяМарина Килипко встановила національний рекорд зі стрибків з жердиною
Наступна статтяОбираємо найкращих легкоатлета та легкоатлетку України серпня-2016!