Звітно-виборча Конференція ФЛАУ-2016

9
Представляємо для ознайомлення перелік кандидатів, які були висунуті територіальними Федераціями легкої атлетики для участі у виборах до керівних органів Федерації легкої атлетики України, що відбудуться 8-9 жовтня у м. Запоріжжя під час Звітно-виборчої Конференції ФЛАУ.
 
У процесі надходження до офісу ФЛАУ від кандидатів їхніх біографій та передвиборчих програм (для кандидатів у президенти), у відповідних рядках таблиць будуть публікуватися посилання на цю інформацію.
 
Кандидати в президенти ФЛАУ (1 посада – 4 претенденти)
 
ПІБ
Територіальна ФЛА
Біографія
Програма
 Авілов Микола Вікторович
 Одеська обл.
V
 
 Борзов Валерій Пилипович
 м. Київ
V
 
 Гоцул Ігор Євгенович
 Кіровоградська обл.
V
 
 Кириленко Віталій Володимирович
 Харківська обл.
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кандидати в віце-президенти ФЛАУ (3 посади – 10 претендентів)
 
ПІБ
Територіальна ФЛА
Біографія
 Баженков Євген Володимирович
 Чернігівська обл.
V
 Білоног Юрій Григорович
 Одеська обл.
V
 Бризгіна Ольга Аркадіївна
 Луганська обл.
 
 Комаров Андрій Анатолійович
 Київська обл.
V
 Кириленко Віталій Володимирович
 Харківська обл.
V
 Матешко Віталій Васильович
 Івано-Франківська обл.
V
 Немчинов Олег Миколайович *
 м. Севастополь
V
 Резанов Євген Анатолійович
 м. Київ
V
 Рудюк Володимир Петрович
 Волинська обл.
V
 Тимченко Фідель Іванович
 АР Крим
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* – остаточне рішення буде прийняте на Конференції
 
Кандидати в члени Ради ФЛАУ (14 посад – 23 претенденти)
 
ПІБ
Територіальна ФЛА
Біографія
 Баженков Євген Володимирович
 Чернігівська обл.
V
 Бех Олена Володимирівна
 Вінницька обл.
V
 Бугайов Анатолій Іванович
 Миколаївська обл.
V
 Губа Анатолій Васильович
 Харківська обл.
V
 Даниленко Олексій Львович
 Житомирська обл.
V
 Єднак Валерій Дмитрович
 Тернопільська обл.
V
 Коломоєць Анатолій Іванович
 Закарпатська обл.
V
 Кострицький Юрій Олександрович
 м. Київ
V
 Мандрона Микола Васильович
 Львівська обл.
V
 Матешко Віталій Васильович
 Івано-Франківська обл.
V
 Немчинов Олег Миколайович *
 м. Севастополь
V
 Ольховнікова Ірина Володимирівна
 Запорізька обл.
V
 Охріменко Олександр Володимирович
 Дніпропетровська обл.
V
 Попеляєв Андрій Володимирович
 Рівненська обл.
V
 Пронін Євген Ігоревич
 Черкаська обл.
V
 Рибак Микола Миколайович *
 Херсонська обл.
V
 Рощин Павло Іванович
 Одеська обл.
 
 Рудюк Володимир Петрович
 Волинська обл.
V
 Сердюченко Олексій Олександрович
 Сумська обл.
V
 Серорез Тетяна Борисівна
 Донецька обл.
V
 Сторч Віктор Андрійович
 Київська обл.
 
 Тимченко Фідель Іванович
 АР Крим
V
 Шевчук Валентин Володимирович
 Луганська обл.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* – остаточне рішення буде прийняте на Конференції