Стрибки у довжину від Руслани Цихоцької у Чернівцях

207
Учасниця Олімпійських ігор-2016 Руслана Цихоцька після тривалої перерви позмагалася у рідних Чернівцях.
 
Щоправда, стрибала Руслана не потрійним, і не на стадіоні «Буковина», а у довжину з місця у рамках «Олімпійського уроку»  в ЗОШ №12, де вона була почесною гостею.
 
У такому форматі цей захід у рамках «Олімпійського тижня» відбувся з ініціативи заступника директора з виховної роботи ЗОШ №12 Наталії Руснак.
 
Під час олімпійського дійства всі охочі мали можливість позмагатися за презенти від відділення НОК України та центру «Спорт для всіх», які були розіграні за підсумками змагань зі стрибків у довжину з місця. Кращі у кожному класі та абсолютно кращі серед 1-7 та 8-11 класів отримали спеціальні призи.
 
А особистий рекорд Руслана Цихоцька встановила у номінації найтриваліша автограф- та фото сесія. За словами Руслани, деякі герої цих змагань мають очевидні перспективи у спорті і, зокрема, в її улюблених горизонтальних стрибках. Хтозна, можливо, хтось з учасників «Олімпійського уроку» саме після зустрічі з олімпійкою підуть до спортивної секції або, якщо вже відвідують її, наберуться нових сил і натхнення і через роки самі будуть почесними гостями подібних заходів.
 
За інформацією SportBuk