Співпраця ФЛАУ та Nike – задля підтримки молодих атлетів

255
Під час командного чемпіонату України серед юнаків, який відбувся 19-20 вересня у Луцьку, на представників областей очікував приємний сюрприз – вони отримали для своїх спортсменів спеціалізоване легкоатлетичне взуття компанії Nike.
 
Усього між територіальними ФЛА було розподілено 375 пар такого взуття. Ті, хто не зміг його отримати в Луцьку, зможуть це зробити вже найближчими днями на змаганнях у Кропивницькому (на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР та чемпіонаті України з естафетного бігу) або спеціалізоване взуття буде надіслане їм поштою.
 
Таке взуття – один з проблемних наших аспектів, оскільки не передбачене в контракті з Nike. Але зусиллями керівництва Федерації легкої атлетики України цього року вдалося зробити прорив у цьому напрямку. Під час чемпіонату Європи в Амстердамі члени національної збірної України вже отримали таке взуття додатково до екіпіровки, передбаченої контрактом. І зараз до україни надійшла друга партія, яка передусім призначена для молодих спортсменів, які є резервом збірної України.
 
– Це – результат окремих переговорів з компанією Nike, – розповідає президент ФЛАУ Ігор Гоцул. – Наші стосунки з цим постачальником спортивного екіпірування складаються дуже успішно, обидві сторони задоволені співпрацею, і ми увесь час ведемо перемовини щодо поліпшення умов контракту. Перемовини щодо спеціалізованого взуття ми почали вести ще в березні в Портленді на чемпіонаті світу у приміщенні. Nike кожні чотири роки змінює колекцію. Залишки старої колекції передаються до національних федерацій, які Nike вважає своїми основними партнерами. І ось нам вдалося переконати передати частину колекції українським спортсменам, тобто увійти до цього кола обраних.
 
Ми не анонсували цю подію, оскільки до останнього не знали, коли вона відбудеться – за це питання повністю відповідали представники Nike. І так вдало співпало, що взуття нам привезли прямо в Луцьк на юнацький чемпіонат країни, і ми змогли відразу практичне все його роздати. Даний крок дуже важливий з точки зору підтримки резерву збірної, адже таким чином ми надаємо нашим перспективним атлетам тренуватися та змагатися в якісному взутті.
 
Можливо, у когось зараз виникнуть паралелі з подіями чотирирічної давнини, коли під вибори офіс ФЛАУ роздавав екіпірування. Хочу наголосити, що сьогоднішня ситуація – кардинально інша річ. У 2012-му році було роздане екіпірування, яке призначалося для збірних команд України на 2012-2013 роки. І у підсумку нам на чемпіонат Європи-2012 з кросу та на міжнародні змагання першої половини 2013-го року взагалі не було у що екіпірувати атлетів. Довелося тоді прикласти неймовірних зусиль, щоб хоч щось назбирати. В даному ж випадку мова йде про додаткові поставки, які ніяк не пов’язані з контрактними, отож члени національних збірних у найближчому сезоні стосовно екіпіровки ніяк не постраждають.
Попередня статтяІгоря Гоцула нагороджено медаллю «За сприяння Збройним Силам України»
Наступна статтяНа Донеччині відбувся легкоатлетичний фестиваль «Наш Краматорськ»