Зі світу по нитці: трійки від ЕА та новий тренер Хейнової

273
ЕА опублікувала трійки претендентів на звання найкращих легкоатлетів 2016 року.

 
У номінації «Найкращий легкоатлет року» за перемогу боротимуться Мо Фара (Велика Британія, 5000 і 10000 м), Джанмарко Тамбері (Італія, стрибки у висоту) і Томас Рьолер (Німеччина, метання списа). На звання «Найкраща легкоатлетка року» претендують Рут Бейтіа (Іспанія, стрибки у висоту), Єкатеріні Стефаніді (Греція, стрибки з жердиною) і Аніта Влодарчик (Польща, метання молота).
 
У номінації «Зірка, яка сходить» до трійок увійшли Макс Гесс (Німеччина, потрійний стрибок), Метью Хадсон-Сміт (Велика Британія, 400 м), Карстен Варгольм (Норвегія, 400 м з/б) серед чоловіків і Діна Ашер-Сміт (Велика Британія, 200 м), Сара Колак (Хорватія, метання списа), Нафіссату Тіам (Бельгія, багатоборство) серед жінок. Нагадаємо, у розширеному списку на це звання претендували двоє українців – багатоборка Аліна Шух і молотобоєць Михайло Гаврилюк.
 
***
 
Під час урочистої церемонії нагородження у Франкфурті-на-Майні були, зокрема, нагороджені легкоатлети, які завершили кар’єру. Серед них Бйорн Отто (стрибки з жердинлю), Крістіна Обергфьолль (метання списа), Бетті Гайдлер (метання молота) і Ральф Бартельс (штовхання ядра).
 
***
 
Срібний призер Олімпійських ігор з метання диска Меліна Робер-Мішо перемогла на Кубку Франції з результатом 59,34 м.
 
***
 
Олімпійська чемпіонка зі стрибків у висоту, іспанка Рут Бейтіа вже почала підготовку до нового сезону. Її метою є виступи на чемпіонаті Європи у приміщенні в Белграді і на чемпіонаті світу у Лондоні. При цьому вона зазначила, що  після завершення кар’єри не хотіла б бути тренером, проте розглядає можливість пов’язати своє майбутнє зі спортивною психологією.
 
***
 
Дворазова чемпіонка світу з бігу на 400 метрів з бар’єрами, чешка Зузана Хейнова оголосила ім’я свого нового тренера. Ним став німець Фальк Бальцер. Її попереднім наставником упродовж чотирьох років був Далібор Купка. За словами спортсменки, з Фальком вони, зокрема, працюватимуть над швидкістю, а її метою буде захист титулу чемпіонки світу. Крім цього вона планує кілька стартів у приміщенні, наприклад, на дистанції 60 метрів з бар’єрами.
За матеріалами ЕА, EMEnews