Міжнародна та українська спільнота вітає Ігоря Гоцула з переобранням на посаду президента ФЛАУ

195
З усіх куточків планети надходять Ігорю Гоцулу вітання з переобранням на посаду президента Федерації легкої атлетики.
 
Свої поздоровлення з побажаннями плідної праці надіслали, зокрема, президент ІААФ Себ Кое, президент Європейської Атлетики Свейн-Арне Хансен, генеральний секретар ІААФ Жан Грасія, перший віце-президент ЄА та президент Федерації легкої атлетики Болгарії Добромір Карамарінов, президент Федерації легкої атлетики Чехії Лібор Варханік, керівництво Федерації легкої атлетики Грузії, інших національних асоціацій.
 
Надходять поздоровлення і від української спільноти. Одним з перших привітав пана Гоцула президент НОК України Сергій Бубка:
 
«Шановний Ігорю Євгенійовичу!
 
Щиро вітаю з переобранням на посаду президента Федерації легкої атлетики України!
Вірю, що значна робота з розвитку чудового виду спорту буде ефективно продовжена і в майбутньому.
 
Національний олімпійський комітет України розглядає співпрацю з національними федераціями як пріоритетний напрямок своєї діяльності.
 
Переконаний, що наші зусилля і консолідована робота сприятимуть подальшому розвитку олімпійського руху в цілому та легкої атлетики зокрема.
 
Бажаю нових звершень і успіхів на шляху до Токіо-2020.
 
Миру, благополуччя та процвітання!
 
З повагою, президент НОК України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка».
 
Також надійшли вітання від керівництва Національного університету фізичного виховання та спорту України, народних депутатів України, голів обласних та міських держадміністрацій, громадськості, журналістів, членів ФЛАУ.