Перт-2016: два дні – три золота

290
У Перті стартував чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів. У перші два дні змагань українці виграли три золоті медалі.

Переможний дубль в Австралії оформила Валентина Крепкіна. У перший день вона виграла стрибки з жердиною, а у другий – потрійний стрибок. У секторі для стрибків з жердиною вона перемогла, подолавши з третьої спроби 3,00 м. Вже у статусі чемпіонки світу Крепкіна намагалася перелетіти планку на висоті 3,05 м, але цього разу всі три спроби були невдалими.

Найкращою спробою у секторі для потрійного стрибка для Крепкіної була друга – на 10,88 м. Їх вона показала при вітрі 4,3 м/с. Вітер не надто заспокоювався і під час інших спроб Валентини і дув зі швидкістю від 1,3 м/с до 4,3.

Валентина Крепкіна виступає у віковій категорії W50. Попереду у неї ще виступи зі стрибків у довжину і бігу на 80 метрів з бар’єрами.

Ще одну золоту медаль у перший день чемпіонату виграв Іван Пушкін. Він фінішував першим зі спортивної ходьби на 5000 метрів (М85). Дистанцію українець подолав за 37.04,58 хв.

Олександр Музалевський фінішував 32-м з бігу на 8000 м у віковій категорії М50 (36.46,15 хв).

Ще кілька спортсменів подолали півфінальну стадію змагань з бігу на 800 метрів. Олександр Лисенко у віковій категорії М60 вийшов до фіналу з першим результатом (2.24,15 хв). Анатолій Павлішин вийшов до вирішальної стадії змагань у віковій категорії М65 з десятим результатом (2.42,71 хв), а Віктор Соловйов – з 12-м (2.44,42 хв).

Наталії Сорокіній не вдалося кваліфікуватися до фіналу з бігу на 100 метрів (W40). З результатом 13,41 с вона 16-та.