Мінмолодьспорту оголосило конкурс на посади державного та головних тренерів збірної України

245
23 листопада 2016 року Міністерство молоді та спорту України оголосило конкурс на посади державного тренера та головних тренерів з метань, багатоборства, витривалості, спринту та стрибків штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики.
 
Загальні вимоги для конкурсантів на посаду державного тренера:
– вища освіта першого або другого рівня за ступенем бакалавра або магістра та спеціальністю відповідної галузі знань;
– знання ділової української мови;
– стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня у сфері фізичної культури і спорту не менше 5 років.
 
Загальні вимоги для конкурсантів на посаду головного тренера:
– вища освіта першого або другого рівня за ступенем бакалавра або магістра та спеціальністю відповідної галузі знань;
– знання ділової української мови;
– стаж роботи на тренерських посадах з виду спорту не менше 5 років.
 
Документи для участі в конкурсі, а також Програма розвитку легкої атлетики в Україні (для претендентів на посаду державного тренера), Програма підготовки національної збірної команди України з легкої атлетики (з обраного виду) до Олімпійських ігор, План підготовки національної збірної команди України з легкої атлетики (з обраного виду) до Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи (для претендентів на посаду головного тренера) приймаються протягом 30 календарних днів з дня його оголошення за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42. Телефон для довідок: 289-12-75.
 
Нагадаємо, що одним з важливих факторів, який береться до уваги Міністерством, є позиція профільної федерації. Тому усім кандидатам, які бажатимуть отримати підтримку ФЛАУ, буде запропоновано пройти заслуховування Комісії ФЛАУ по заслуховуванню кандидатів на головні тренерські посади штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики. Дату заслуховування буде оголошено незабаром.