Єва Подгородецька встановила юнацький рекорд України з бігу на 60 метрів у приміщенні

281
25-26 листопада в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики, присвячені пам’яті Заслуженого тренера України Сергія Операйла.

В них взяли участь майже 500 атлетів 1999 року народження та молодших, які представляли 23 регіони України. Серед усіх результатів на найбільшу увагу заслуговує час, показаний харків’янкою Євою Подгородецькою (на фото) у фіналі забігу на 60 метрів. 7,45 секунди – це новий юнацький рекорд України!

Також відзначимо багатоборку з Київщини Аліну Шух, яка на цих змаганнях виступала в окремих видах, три з яких виграла (довжина – 5.67; 60 м з/б – 9,14; висота – 1.84) та показала другий час на 400-метрівці – 1.00,85.

У командному заліку перемога дісталася збірній Київської області.

З повними результатами змагань можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.