В Івано-Франківську стартували легкоатлетичні змагання «College Open»

204
2 грудня в легкоатлетичному манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України стартували Всеукраїнські легкоатлетичні змагання «College Open».
 
У турнірі змагаються юнаки та дівчата 1999 -2000 р.н. та молодші. Загалом до Івано-Франківська приїхало понад 250 атлетів з 17 міст України, а також команда міста Перемишль з сусідньої Польщі.
 
Головним героєм першого дня турніру став 17-річний гість з Перемишля Філіп Косткієвич, який у стрибках у висоту подолав позначку 1 м 95 см, повторивши тим самим особистий рекорд. Рослий атлет намагався подолати і двометрову висоту, але, незважаючи на шалену підтримку глядачів і спортсменів, усі його три спроби виявились не вдалими.
 
Найемоційнішим видом першого дня виявилась комбінована естафета 4х300 метрів. Впевнену перемогу тут здобули господарі, команда Івано-Франківського коледжу фізичного виховання НУФВСУ. Другими фінішували польські атлети, а третій результат показала команда коледжу фізичного виховання Дніпродзержинська.
 
Загалом впродовж двох днів буде розіграно 26 комплектів нагород.