Ігор Андрощук – новий президент ФЛА Кіровоградської області

309
3-го грудня на звітно-виборчій конференції Федерації легкої атлетики Кіровоградської області (ФЛАКО) було обрано нового президента організації.
 
Ним став підприємець Ігор Андрощук. За його кандидатуру проголосувало одноголосно 27 присутніх делегатів. На цій посаді він замінив Геннадія Заболотного, який очолював ФЛАКО останні чотири роки.
 
Крім того учасники конференції заслухали звіт про роботу виконавчого комітету ФЛАКО за 2013-2016 роки, звіт ревізійної комісії, обрали членів Президії, виконавчого комітету ФЛАКО та ревізійної комісії; обговорили зміни до статуту організації.
 
Члени президії та виконкому:
1. Почесний президент ФЛАКО Геннадій Заболотний
2. Президент Ігор Андрощук
3. Заступник (віце-президент) Віталій Винокуров
4. Заступник – Володимир Абраменко
5. Відповідальний секретар – Дмитро Капінус
 
До виконкому також увійшли Микола Іванов, Тетяна Сазоненко, Олена Тесленко, Олег Соколовський, Геннадій Здітовецький, Валерій Заботкін.
 
Членами ревізійної комісії делегати обрали Олександра Тесленка, Любов Савенко, Олександра Дарієнка.
 
Першими завданнями в новому статусі Ігор Андрощук бачить у поліпшенні матеріальної бази легкоатлетичний секцій ДЮСШ області. Він сподівається на залучення певних фінансів як з держбюджету (за допомогою нардепа Олександра Горбунова), так і в результаті перемовин з місцевою владою та бізнесом. Крім цього, тренери та очільники районних осередків висловили побажання створення спільної програми розвитку спортсменів віку 18+, які нині змушені або залишати спорт, або тренуватись і виступати за інші області.
 
За інформацією порталів gre4ka.info та ugorod.kr.ua
Попередня статтяДо уваги ЗМІ! Відкрите тренування перед чемпіонатом Європи з кросу
Наступна статтяВітаємо Олега Вегнера з 50-річчям!