Чіа-2016: українки (U23) у кроці від п’єдесталу чемпіонату Європи з кросу

292
Чудову боротьбу впродовж усієї дистанції продемонструвала українки у віковій категорії U23. До п’єдесталу чемпіонату Європи з кросу їм не вистачило лише двох очок.

Українська команда у складі Вікторії Калюжної, Валерії Зіненко, Наталії Стребкової і Марини Немечнко набрала 69 очок і посіла четверте місце. У господарок змагань, італійок, 67 пунктів і бронзові медалі. Перемогли британки (26), а німкені стали другими (33).

Найкращою серед українок у Чіа була Вікторія Калюжна. Вона замкнула вісімку найсильніших з результатом 19.54 хв. Валерія Зіненко фінішувала 13-ю (20.10 хв), Наталія Стребкова – 17-ю (20.19 хв), а Марина Немченко була 31-ю (20.47 хв). Дівчата долали дистанцію 6000 метрів.

Чемпіонкою Європи з кросу серед молоді стала полька Софія Еннауі (19.21 хв). Анна Ґерінг з Німеччини друга (19.24 хв), а третьою була британка Еліс Райт (19.42 хв).