Сергій Басенко в ефірі «Жорсткої Атлетики» на Радіо СПОРТ

273
У середу, 14 грудня, о 15:00 на «Радіо СПОРТ» слухайте 32-й випуск легкоатлетичного україномовного радіо-шоу про королеву спорту– «Жорстка Атлетика».
 
Жорстка Атлетика продовжує відкривати для себе та слухачів нові втілення вітчизняної легкої атлетики. Цього разу в гості до Ольги та Олексія, вперше за річну історію, завітав заслужений тренер України Сергій Басенко, який працює з Ольгою Земляк, Христиною Стуй, Анастасією Рабченюк, Сергієм Копанайком та Артемом Шаматриним. Під керівнцтвом Сергія були здобуті медалі Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, Європи та Всесвітніх Універсіад. В ефірі Сергій розповість про власний спортивний шлях та джерела тренерського натхнення. Ви дізнаєтеся про досвід тренерського стажування в США, почуєте порівняння між умовами та підходами в Америці та Україні та ті виклики, які стоять перед вітчизняною легкою атлетикою. І, авжеж, заслужений тренер відповість на питання «допитливої марафонки» Олени Федорової! Не пропустіть неймовірну мотивацію в середу о 15:00 на www.radiosport.ua
 
Тим часом, усі попередні випуски програми з зірками української та світової легкої атлетики доступні в запису за посиланням.
Попередня статтяДар’я Михайлова: «Без Дмитра Лашина не було б моїх результатів»
Наступна статтяПрес-конференція ФЛАУ на тему «Український спорт: антидопінговий закон чи дискваліфікація»