Кандидати на головні тренерські посади збірної України (ОПИТУВАННЯ)

256
17 грудня спеціальна Комісія Федерації легкої атлетики України заслухає кандидатів на головні тренерські посади збірної України.
 
Нагадаємо, 23 грудня спливає термін подачі документів до Міністерства молоді та спорту України на участь у конкурсі на посади державного тренера та головних тренерів з метань, багатоборства, витривалості, спринту та стрибків штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики. Одним з важливих факторів, який братиметься до уваги Міністерством, є позиція профільної федерації. Тому усім кандидатам пропонувалося пройти співбесіду з Комісією ФЛАУ по заслуховуванню кандидатів на головні тренерські посади штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики. Термін подачі документів для цієї співбесіди сплинув 15 грудня. Наразі ми публікуємо повний перелік кандидатів, які виказали бажання отримати підтримку ФЛАУ.
 
Також для нас є дуже важливою думка легкоатлетичної спільноти стосовно кандидатів на дані посади. З метою дізнатися її, ФЛАУ проводить опитування по посадам, на які подали свої кандидатури двоє чи більше претендентів. Голосування триватиме до 9:00 суботи 17 грудня (часу початку заслуховувань). Нижче, за відповідними посиланнями ви зможете віддати голос тому чи іншому кандидату, і результати голосування будуть взяті до уваги членами Комісії ФЛАУ. Оприлюднені вони будуть по завершенню заслуховувань.
 
Окрім цього, якщо вам відомі факти, через які той чи інший кандидат не може займати головні тренерські посади збірної України, інформацію про них ви можете надсилати на електронну адресу ukr.athletic@gmail.com . Це – загальнорозповсюджена європейська практика. Анонімність, так само як і перевірка цих фактів, гарантується.
 
Кандидати на посаду державного тренера з легкої атлетики
1.       Тиртишник В’ячеслав – чинний державний тренер штатної збірної команди України з легкої атлетики.
 
Кандидати на посаду головного тренера з багатоборства
Заявки на проходження співбесіди Комісією ФЛАУ не надходили
 
Кандидати на посаду головного тренера з витривалості (ПРОГОЛОСУВАТИ)
1.       Мазур Євген – чинний головний тренер штатної збірної команди України з витривалості.
2.       Рикалов Юрій – заслужений тренер України, підготував Стребкова Івана, Стребкову Наталію, Шевченко Анжеліку, Редька Сергія.
3.       Романчук Сергій – майстер спорту СРСР (марафонський біг), старший тренер відділення легкої атлетики Київського обласного центру Олімпійської підготовки, підготував Кица Володимира, Сухарєва Іллю, Вихопень Юрія, Олефіренко Ігоря.
 
Кандидати на посаду головного тренера з метань
1.       Островський Максим – чинний головний тренер штатної збірної команди України з метань
 
Кандидати на посаду головного тренера зі спринту
1.       Ольховнікова Ірина – чинний головний тренер штатної збірної команди України зі спринту
 
Кандидати на посаду головного тренера зі стрибків (ПРОГОЛОСУВАТИ)
1.       Димченко Сергій – майстер спорту міжнародного класу (стрибки у висоту), загальний стаж роботи в спорті 16 років
2.       Романюк Олександр – чинний старший тренер штатної збірної команди України зі стрибків
Попередня статтяВідзнака для Володимира Голубничого!
Наступна статтяПішла з життя Фаїна Мельник