Зарплатня спортсменів та тренерів збірної зросте до 8-12 тис. гривень на місяць

530
За бюджетними програмами Мінмолодьспорту у наступному році вдвічі будуть збільшені видатки на заробітну плату спортсменів та тренерського складу.
 
На цьому наголосив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час прес-конференції щодо підсумків роботи Міністерства у 2016 році, планів та пропозицій бюджету на 2017 рік.
 
«Завдяки рішенню Уряду про збільшення мінімальної зарплати до 3200 грн. у 2017 році, в середньому заробітна плата працівників сфери фізичної культури і спорту по Україні – зросте на понад 50% в залежності від тарифного розряду. Середньомісячна заробітна плата тренерів, спортсменів штатних збірних команд України зросте в середньому до 8-12 тис. гривень залежно від тарифного розряду працівника», – відзначив Ігор Жданов.
 
Загалом, як повідомив очільник Міністерства, у проекті Держбюджету на 2017 рік Міністерству молоді та спорту на виконання завдань та функцій враховані видатки в сумі 1 млрд. 897 млн. 453 тис. 600 грн., що на 32,5% більше бюджетних призначень 2016 року.
 
Так, у середньому на 8% наступного року заплановано збільшення видатків на забезпечення підготовки спортсменів національних збірних команд з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту інвалідів та забезпечення їх участі у змаганнях державного і міжнародного рівня. Зокрема 75,8 млн. грн. передбачено для придбання обладнання для підготовки спортсменів національних збірних.
 
Разом з підвищенням заробітної плати слід очікувати й покращень у заохоченнях для призерів міжнародних змагань.
 
Також Ігор Жданов повідомив, що на відновлення матеріально-технічної бази сфери фізичної культури та спорту, на об’єкти спортивної інфраструктури у 2016 році, за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, Урядом були виділені кошти в сумі 100 мільйонів гривень 19 регіонам України. Відремонтовано або розпочато ремонт, відбудовано або побудовано з нуля 32 об`єкти. Зокрема, у Хмельницькому завершено реконструкцію легкоатлетичного ядра на спортивному комплексі «Поділля». Міністр акцентував на необхідності подальшого системного відновлення спортивної інфраструктури, особливо в обласних та районних центрах.
 
«У 2017 році співробітництво Міністерства, місцевої влади та Фонду буде продовжено. Планується, що бюджет Фонду на відбудову саме спортивної інфраструктури складатиме 300 мільйонів гривень», – наголосив Ігор Жданов.
 
Попередня статтяПішла з життя Фаїна Мельник
Наступна статтяФЛАУ визначилася, кого рекомендуватиме Мінмолодьспорту на головні тренерські посади збірної