Ірина Геращенко та Юлія Левченко в ефірі «Жорсткої Атлетики» на Радіо СПОРТ

282
У середу, 21 грудня, о 15:00 на «Радіо СПОРТ» слухайте 33-й випуск легкоатлетичного україномовного радіо-шоу про королеву спорту – «Жорстка Атлетика».
 
Жорстка Атлетика продовжує відкривати для себе та слухачів нові втілення вітчизняної легкої атлетики. Цього разу в гості до Ольги та Олексія завітали відразу дві чарівні висотниці: фіналістка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, срібна призерка чемпіонату світу серед юнаків Ірина Геращенко та чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор, рекордсменка України серед юніорів, бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів, учасниця ОІ в Ріо-де Жанейро Юлія Левченко. В ефірі ви почуєте подробиці з виступів на Олімпійських іграх, дізнаєтеся про особливості тренувального процесу та плани та майбутнє. І, авжеж, дівчата дадуть відповіді «допитливій марафонці» Олені Федоровій! Не пропустіть неймовірну мотивацію в середу о 15:00 на www.radiosport.ua
 
Тим часом, усі попередні випуски програми з зірками української та світової легкої атлетики доступні в запису за посиланням.
Попередня статтяВіктора Грінюка переобрано президентом ФЛА м. Києва на третій термін!
Наступна статтяОбговорення проектів Положень про членство ФЛАУ та про нагороди ФЛАУ