Олег Немчінов виграв конкурс на посаду держсекретаря Мінмолодьспорту України!

228
Комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінету міністрів призначити державним секретарем Міністерства молоді та спорту України президента Федерації легкої атлетики м. Севастополя, керівника військово-цивільної адміністрації сіл Комінтернове, Водяне та Заїченко (Донецька область) Олега Немчінова.
 
За результатами конкурсу, який 29 грудня проводила комісія, Олег Немчінов набрав 11,56 балів, тоді як його головний конкурент, чинний заступник міністру – керівник апарату Микола Даневич – 10,33 бали. Інші кандидати-фіналісти конкурсу хоча б по одній з компетенцій не набрали мінімально необхідних 0,5 балів.
 
– Згідно змін до Закону України «Про державну службу» в усіх Міністерствах вводиться посада державних секретарів, – розповідає Олег Немчінов. – Протягом останніх двох місяців відбувалися конкурси, і Мінмолодьспорту завершувало цей процес. Державний секретар виконуватиме функції колишньої посади керівника апарату – заступника міністра. Окрім цього потрібно врахувати, що фактично відбувся розподіл посад на політичні, якою є, наприклад, посада Міністра та його заступників, і основні посади державної служби, якими є усі державні службовці. Фактично, тепер державний секретар – це голова державної служби, найголовніший держслужбовець будь-якого Міністерства. Міністри приходять і йдуть – це звичайний процес. І посада держсекретаря вводиться й для того, щоб забезпечити сталість, спадкоємність, коли одна команда в Міністерстві приходить на місце іншої. Це основна мета даної реформи.
 
– Ви наразі є військовослужбовцем. Через майбутнє призначення підете з армії?
 
– Я думаю, що просто буду відряджений до Міністерства, так само як я зараз відряджений до обласної військово-цивільної адміністрації. Принаймні, я так бачу це зараз. Хоча не знаю, як вирішить командування. В мене, по-перше, контракт до завершення особливого періоду, і його не так просто розірвати. А, по-друге, я не бачу потреби в такому кроці, адже в Положенні про державно-прикордонну службу такий механізм передбачений, і я зараз залишаюся військовослужбовцем, працюючи керівником військово-цивільної адміністрації сіл Комінтернове, Водяне та Заїченко.
 
– Після перемоги у конкурсі, яка подальша процедура призначення на посаду держсекретаря Мінмолодьспорту?
 
– Відповідне рішення має прийняти Кабінет міністрів України. Коли це відбудеться – спрогнозувати не візьмуся. Можливо, встигнуть ще цього року, а, можливо, – вже після Різдвяних свят.